تقویت و حجم دادن به موها با ماالشعیر

تقویت و حجم دادن به موها با ماالشعیر

زمانی‌ که درباره ترفندهای زیبایی برای خانم‌ها صحبت میشود، کمتر کسی می تواند استفاده از نوشیدنی‌ ای مثل ماءالشعیر کلاسیک را در این زمینه حدس بزند.

با این ‌حال، چه باور کنید و چه نه، ماءالشعیر کلاسیک می تواند به سلامت موها کمک کند برای اینکه تار موهای ضعیف را دوباره احیا می‌کند.

همانطور که شاید بدانید همزمان با افزایش سن، موها نیز نازکتر میشوند و این اتفاق می تواند حجم طبیعی موها را از بین ببرد. با اینحال، گفته‌ می‌شود که ماءالشعیر کلاسیک می تواند تارهای مو را ضخیم‌ تر و پُرتر کند و حجم موها را به وضعیت طبیعی خودشان بازگرداند.

رازک و جوی طبیعی که در تهیه ماءالشعیر کلاسیک به کار می‌ روند، حامل مواد مغذی باارزشی برای موها هستند. برای انجام دادن این ترفند، باید یک بطری اسپری را بردارید و ۳ تا ۴ قاشق غذاخوری از ماءالشعیر کلاسیک را با نصف فنجان اب در آن مخلوط کنید.

بعد، وقتی که موها را در حمام با شامپو شستید، مقداری از این ترکیب را روی موهایتان بریزید. در ادامه، آن را به ‌خوبی ماساژ بدهید تا کمی به ریشه موها راه پیدا کند.

اجازه بدهید این ترکیب قبل از آب‌کشی، بین ۲ تا ۳ دقیقه روی موها باقی بماند. در نهایت آن را آب‌کشی کنید تا از روی موها پاک شود.